Barış Veteriner Kliniği 2012 yılında İstanbul Anadolu yakası Ziverbey ‘de Veteriner Hekim Murat Barış Özdamar tarafından kurulmuştur.

Murat Barış Özdamar’ın 17 yıllık bilgi birikimi ve ekibinin mesleki tecrübesi ile küçük dostlarımıza muayene, teşhis, tedavi , yatılı ve takipli tedavi,yeni doğan ünitesi
yoğun bakım, röntgen, ultrason, alanlarında gelişen teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak hizmet vermektedir.

Kuruluştan itibaren geçen yıllar içerisinde uzmanlaşarak hayvan ambulansı , eve sağlık hizmeti, ve pet kuaförve pet shop , pet pansiyon hizmetleri vererek can dostlarımız için gereken tüm ihtiyaçları karşılayacak hizmetleri bünyesinde toplamıştır..

Barış Veteriner Kliniği Veteriner Hekim Murat Barış Özdamar ve ekibi hayvan sağlığı ve yaşam kalitesinin en yüksek düzeye getirilmesi için tıbbi alanda tüm gelişmeleri ve akademik çalışmaları takip ederek maksimum hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Klinik olarak sahipsiz hayvanlara da en iyi koşullarda tüm sağlık hizmetlerini eksiksiz ve maksimum düzeyde vermeyi misyon edinmiştir. İhtiyaç sahibi can dostları için yardım faliyetlerinde gönüllülere destek vermektedir.

Klinik Olarak ,mesleğe yeni başlayan idealist veteriner adaylarının yetişmesi için stajjer programlarına destek vermektedir.

Kuruluş tarihinden bugüne hasta sahiplerinde yarattığı memnuniyetle deneyimli bir klinik olarak referans gösterilmektedir ve İstanbul Anadolu yakası dişinda İstanbul Avrupa ve çevre illerden hasta kabul ederek misafir etmektedir.